Üniversitemizde Muhteşem Zafer Bayramı Konseri | Kapadokya Üniversitesi

Üniversitemizde Muhteşem Zafer Bayramı Konseri

Üniversitemiz, Klasik Keyifler Topluluğu tarafından düzenlenen ‘Zafer Bayramı Konseri’ne Uçhisar’da ev sahipliği yaptı. 

25 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında Kapadokya bölgesinde düzenlenen 9. Uluslararası Kapadokya Müzik Festivali kapsamındaki Zafer Bayramı Konserini üniversitemizin Uçhisar Yerleşkesinde yer alan Konser Salonunda veren Klasik Keyifler Topluluğu, bölge halkına ve klasik müzik severlere Zafer Bayramı kutlaması ile Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşundan günümüze Türk bestecilerine bir saygı ritüeli konseptinde gerçekleştirdi.

Kapadokya’nın sihirli atmosferinde profesyonel müzisyenlerin ve kendini oda müziği kültürünü geliştirmeye adamış genç nesil müzisyenlerin sahne aldığı konsere bölge halkı yoğun ilgi gösterirken, konserde Ellen Jewett (Keman), Özcan Ulucan (Keman), Emre Akman (Viyola), Gökhan Bağcı (Viyolonsel) ve Cem Babacan (Piyano) sahne aldı.

Konser, üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vesile Şenol’un sanatçı ve katılımcılara teşekkür konuşmasıyla sona erdi.

 


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız