Diş Hekimliği Fakültemiz, Çocukları Ağız ve Diş Sağlığının Korunması Hakkında Bilgilendirdi | Kapadokya Üniversitesi

Diş Hekimliği Fakültemiz, Çocukları Ağız ve Diş Sağlığının Korunması Hakkında Bilgilendirdi

Diş Hekimliği bölümü öğretim elemanlarımız ve öğrencilerimiz, Ürgüp Kılıçarslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin uygulama anaokulunu ziyaret ederek, çocuklara diş sağlığının korunması ve önemi hakkında bilgi verdiler.

Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalı’ndan Dr. Öğr. Üyemiz Ezgi Aydın ile Çocuk Diş Hekimliği staj grubu öğrencilerimiz, Ürgüp Kılıçaslan Anadolu Lisesini ziyaret ederek uygulama anaokulu öğrencilerine ağız ve diş sağlığı konusunda farkındalık eğitimi verdiler ve öğrencilerin diş taramalarını yaptılar.

Koruyucu diş hekimliği uygulamaları çerçevesinde farkındalık kazandırılan minik öğrencilere diş fırçası, diş macunu ve çeşitli hediyeler verildi.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız