KÜN Tercih Robotu’na Kaydolan Öğrenci iPad Kazandı | Kapadokya Üniversitesi

KÜN Tercih Robotu’na Kaydolan Öğrenci iPad Kazandı

Üniversite tercihi yapacak adaylara hizmet veren ve yoğun ilgi gören KÜN Tercih Robotu'na kaydolan bir öğrenci iPad kazandı.

Üniversite adaylarına rehberlik hizmeti veren KÜN Tercih Robotu sistemimize öğrenciler yoğun ilgi göstermeye davam ediyor. Öğrencilerin yanı sıra veliler ve rehberlik hizmeti veren eğitimciler tarafından da ilgiyle kullanılan sistem, bölümlerin 2023 yılı için en güncel başarı sıralamaları, taban puanlarını, bursları ve meslekler hakkında detaylı bilgileri içeriyor.

Bu kapsamda Üniversitemiz, KÜN Tercih Robotu sistemine kaydolan, 2023 YKS sınavına girmiş öğrencilere yönelik ödüllü bir çekiliş de düzenledi. Çekilişte, tercih robotuna kaydolan 7 bin 92 kişi arasından Ürgüp 1. Noterliği eşliğinde yapılan kura çekimi sonucunda Ahmet Fehmi Çakıroğlu, Apple marka iPad kazandı.

Çekilişin birinci yedeği Yusufhan Korkmaz, ikinci yedeği ise Rabia Aslı Zencirkıran olarak belirlendi.

Tercih robotu web sitesi: https://robot.universitetercihrobotu.com/


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız