Öğrenci Değişim Programları

Okulumuz, birikimlerini seferber eden, bölge yaşayanları ile eğitime gönül verenlerin imeceyle kurdukları ilk ve tek yükseköğretim kurumudur.

Eşsiz doğa güzellikleri içinde, tarihi yapıların büyülü atmosferinde, bir başarı hikâyesi, modern bir eğitim yuvasıdır.

Kapadokya Üniversitesi, 2005 yılında, Kapadokya bölgesinin önemli tarihi merkezlerinden biri olan Ürgüp’ün Mustafapaşa beldesinde eğitim hayatına başlamıştır.

Hedefimiz, Türkiye’nin gerçek ihtiyacı olan mesleki bilgiyle uluslararası düzeyde tam donanımlı, ahlaklı, ilkeli, çalışkan, üretmeye ve gelişmeye açık çalışma gücünü yaratmaktır.

Kurumumuz  çalışanlarına, kamuoyuna ve devlete karşı olan sorumluluğunun bilinciyle yasalar çerçevesinde yürüttüğü tüm faaliyetlerinde şeffaflığı ve hesap verilebilirliği temel ilke edinmiştir.

Üniversitemiz Kapadokya bölgesinde bulunan tarihi mekânlarıyla tarihle ve hayatla iç içe eşi benzeri olmayan muhteşem bir yerleşkeye sahiptir.

2011 yılında havacılık programlarında atağa geçmiş olan okulumuzun havacılığın kalbi İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında bir yerleşkesi daha bulunmaktadır.

Üniversitemizin kuruluşunun ardından kısa bir zaman zarfı içerisinde uygulamalı eğitimleriyle, sektör işbirlikleriyle ülkemiz eğitim hayatında özel bir yer elde etmiş, havacılıktan sağlığa pek çok ilklere ve başarılara imza atmıştır.

Eğitim hayatına yaşayarak öğrenme düsturuyla devam etmekte, bu yolda yeni projeler üzerine çalışmaktadır.

E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız