Eğitim ve Seminerler

Değerli Rehberlik Uzmanı;

Kapadokya Üniversitesi olarak mesleki eğitimde önemli mesafeler kat etmiş, sektörle kurduğumuz işbirlikleri ve iyi uygulama örnekleri sayesinde, öğrencilerimizin mezun olduktan sonra iş bulabilmeleri ve vakit kaybetmeden sağlam bir geleceğe adım atabilmeleri, başarımızın temel ölçüsü olmuştur.

Türkiye’nin çeşitli illerinde görev yapan rehberlik uzmanlarıyla eşgüdümlü bir çalışma yürütmekteyiz. Zaman zaman “rehberler buluşması” adı altında ortak çalıştaylar ve tercihler hakkında paylaşım toplantıları düzenlemekteyiz. Kapadokya’ya gezi ve üniversitemizi ziyaret amaçlı organizasyonlarda lojistik ve teknik destek sağlamaktayız.

Ayrıca Türkiye’nin belli başlı illerinde, ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilere yönelik “Doğru Tercih ve Geleceğin Meslekleri” konusunda seminerler vermekte, rehberlik ve psikolojik danışma alanıyla ilgili öğrencilerin verimli ders çalışma yöntemlerine hakim olması, sürdürülebilir motivasyon kazanmaları, üstün dikkat becerisine sahip olma, sınav kaygısı ile başa çıkma, kariyer ve meslek seçimlerinde yeterli bilgiye sahip olma konularında sertifikalı koçluk eğitimlerimizi çevrim içi ve yüz yüze düzenlemekteyiz.

Gerek kurumsal ihtiyaçlarınız, gerekse rehberlik ve psikolojik danışma alanında duyacağınız ihtiyaçlarınız için birimimizle irtibata geçebilirsiniz.

E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız