Sınav - Tercih Danışmanlığı

Sınav öncesi, sınav anı ve sınav sonrasına ilişkin üniversite adayları hem akademik, hem de psikolojik yönden profesyonel desteğe ihtiyaç duymaktadırlar.

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Birimimizce sınavlara hazırlanan öğrencilere ihtiyaç duydukları konularda danışmanlık desteği vermekte, her tercih döneminde belli başlı illerde tercih danışma merkezleri oluşturmaktayız.

Etkili ve doğru tercih için rehberlik uzmanlarımızca profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte; adayların kariyer yolculuklarında farklı bir renk ve alternatif olma çabasındayız.

Sınavlar ve tercihlerle ilgili her türlü sorunuza Rehberlik ve Psikolojik Danışma Birimimizle irtibata geçerek cevap bulabilir, destek alabilirsiniz.

E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız