Hazırlık Sınıfına Bir Yıl ve Daha Uzun Süre Devam Etmiş Eski Kayıtlı Öğrenciler İçin Muafiyet Sınavı | Kapadokya Üniversitesi

Hazırlık Sınıfına Bir Yıl ve Daha Uzun Süre Devam Etmiş Eski Kayıtlı Öğrenciler İçin Muafiyet Sınavı

2023-2024 eğitim-öğretim yılı güz dönemi itibarıyla hazırlık sınıfına “bir yıl ve daha uzun süre devam etmiş öğrenciler” için Muafiyet Sınavı 20.09.2023 tarihinde İstanbul Sabiha Gökçen ve Nevşehir Mustafapaşa yerleşkelerimizde düzenlenecektir.

Sınava, hazırlık sınıfından ilişiği kesilmiş (hazırlık eğitimini 2 yıl içinde tamamlayamayan) ve hazırlık sınıfına 1 yıl devam ederek, başarısız olan öğrenciler katılabilecektir.

Öğrencilerin İngilizce dil bilgisi, kelime bilgisi, okuma, dinleme ve yazma becerilerinin ölçüldüğü sınav, yazılı olarak düzenlenecek olup tek aşamadan oluşmaktadır. Başarı notu 100 üzerinden 60’dır.

Sınav başvuruları 11-13 Eylül tarihlerinde yapılabilecektir.

Sınava katılacak öğrencilerin linkteki formu, 11-13 Eylül tarihleri arasında 13.09.2023 saat 23.59’a kadar doldurmaları gerekmektedir.

https://forms.gle/X6SfJEpzeKmZ1NDD6

Muafiyet Sınavı Tarih, Saat ve Oturum Bilgileri

 

Yerleşke

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Derslik

İSTANBUL

Sabiha Gökçen

20 Eylül 2023 Çarşamba

9.30-10.40

S7-S8

NEVŞEHİR-ÖN LİSANS

Mustafapaşa

9.30-10.40

D1-D2

NEVŞEHİR-LİSANS

Mustafapaşa

9.30-10.40

D3

 

 

İstanbul sınav bilgisi için tıklayınız,

Nevşehir-Ön lisans sınav bilgisi için tıklayınız,

Nevşehir- Lisans sınav bilgisi için tıklayınız,
 


Diğer Duyurular Tümü



E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız