Hava koşullarının ulaşımı olumsuz etkilemesi nedeniyle 24.01.2022 Pazartesi günü Üniversitemiz Nevşehir yerleşkelerinde örgün eğitim ve öğretime ara verilmiştir, yüz yüze yapılması planlanan tüm sınavlar ertelenmiştir.

 

Hava koşullarının ulaşımı olumsuz etkilemesi nedeniyle Üniversitemiz Mustafapaşa, Uçhisar ve Ürgüp yerleşkelerinde 24.01.2022 Pazartesi günü örgün eğitim ve öğretime ara verilmiştir. Yüz yüze yapılması planlanan mazeret sınavları ve lisans hazırlık grupları final sınavları ertelenmiştir. Yeni takvim ileri bir tarihte duyurulacaktır. Uzaktan öğretim sistemi üzerinden yapılması planlanan sınavlar daha önce duyurulan saatte yapılacaktır. İlgili öğrencilerimize duyurulur.


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız