Hava koşullarının ulaşımı olumsuz etkilemesi nedeniyle 26.01.2022 Çarşamba günü Üniversitemiz Nevşehir yerleşkelerinde örgün eğitim ve öğretime ara verilmiştir, yüz yüze yapılması planlanan sınavlar ertelenmiştir.

Hava koşullarının ulaşımı olumsuz etkilemesi nedeniyle 26.01.2022 Çarşamba günü Üniversitemiz Mustafapaşa, Uçhisar ve Ürgüp yerleşkelerinde örgün eğitim ve öğretime ara verilmiştir, yüz yüze yapılması planlanan sınavlar ertelenmiştir. Yeni takvim ileri bir tarihte duyurulacaktır. Uzaktan öğretim sistemi üzerinden yapılması planlanan sınavlar daha önce duyurulan saatte yapılacaktır. İlgili öğrencilerimize duyurulur.


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız