Erasmus+ Personel Ders Verme ve Eğitim Alma Hareketliliği Başvuru İlanı (2021 Proje Dönemi) | Kapadokya Üniversitesi

Erasmus+ Personel Ders Verme ve Eğitim Alma Hareketliliği Başvuru İlanı (2021 Proje Dönemi)

Üniversitemizin Değerli Personeli,

Erasmus+ Personel “Ders Verme-Teaching Mobility” ya da “Eğitim Alma-Staff Training Mobility” faaliyetinden yararlanmak isteyen Üniversitemiz Personeli'nin 16 Mayıs – 30 Mayıs 2023 tarihleri arasında https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr üzerinden online olarak başvurmaları gerekmektedir.

Adayların T.C. Kimlik Numaraları ile https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr ‘ye giriş yaparak sisteme erişim sağlamaları, başvuru işlemlerini ilan metninde belirtildiği şekilde gerçekleştirmeleri ve eğer varsa sisteme yurtdışında gidecekleri ev sahibi üniversiteden / kurumdan aldıkları Davet Mektuplarını yüklemeleri gerekmektedir.

Erasmus Personel Eğitim Alma Hareketliliği İlanı için tıklayınız.
Erasmus Personel Ders Verme Hareketliliği İlanı için tıklayınız.

Bilgilerinize sunulur.

Uluslararası İlişkiler Ofisi


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız