ERASMUS+ KA103 PERSONEL EĞİTİM ALMA HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU İLANI (2020 PROJE DÖNEMİ) | Kapadokya Üniversitesi

ERASMUS+ KA103 PERSONEL EĞİTİM ALMA HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU İLANI (2020 PROJE DÖNEMİ)

Üniversitemizin Değerli Personeli,

Erasmus+ Personel “Eğitim Alma-Staff Training” faaliyetinden yararlanmak isteyen Üniversitemiz personelinin ilana 6 Şubat - 22 Şubat 2023 tarihleri arasında https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr üzerinden online olarak başvurmaları gerekmektedir.

Adayların T.C. Kimlik Numaraları ile https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr ‘ye giriş yaparak KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ’NİN ERASMUS+ KA103 PERSONEL HAREKETLİLİĞİ ilanlarından EĞİTİM ALMA faaliyeti başvurusunu seçerek sisteme erişim sağlamaları, başvuru işlemlerini ilan metninde belirtildiği şekilde gerçekleştirmeleri ve eğer varsa sisteme yurtdışında gidecekleri ev sahibi kurumdan aldıkları Davet Mektuplarını yüklemeleri gerekmektedir.

Lütfen aşağıdaki başvuru çağrısından ilgili kriterler ve online başvuru sürecini inceleyiniz.

ERASMUS+ KA103 PERSONEL EĞİTİM ALMA HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU ÇAĞRISI için tıklayınız.

Bilgilerinize sunulur,

Uluslararası İlişkiler Ofisi


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız