Erasmus + 2022 Projesi Öğrenim ve Staj Hareketliliği İlanı (Ertelendi) | Kapadokya Üniversitesi

Erasmus + 2022 Projesi Öğrenim ve Staj Hareketliliği İlanı (Ertelendi)

Değerli Öğrencilerimiz,

Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği ve Erasmus Öğrenci Öğrenim Hareketliliği faaliyetinden yararlanmak isteyen öğrencilerimizin 16 Şubat - 7 Mart 2023 tarihleri arasında https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr üzerinden online olarak başvurmaları gerekmektedir.

Adayların T.C. Kimlik Numaraları ile https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr ‘ye giriş yaparak KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ’NİN ERASMUS+ ÖĞRENCİ HAREKETLİLİĞİ ilanlarından ÖĞRENİM ya da STAJ HAREKETLİLİĞİ faaliyeti başvurusunu seçerek sisteme erişim sağlamaları, başvuru işlemlerini ilan metninde belirtildiği şekilde gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Lütfen aşağıdaki başvuru çağrıdan ilgili kriterler ve online başvuru sürecini inceleyiniz.

ERASMUS + ÖĞRENCİ ÖĞRENİM HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU ÇAĞRISI tıklayınız.

ERASMUS + ÖĞRENCİ STAJ HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU ÇAĞRISI tıklayınız.

Bilgilerinize sunulur,

Uluslararası İlişkiler Ofisi

Ülkemizde meydana gelen deprem nedeniyle Erasmus+ 2022 Projesi Öğrenim ve Staj Hareketliliği başvuru tarihleri ve kriterler güncellenmiştir. Güncel ilana ulaşmak için tıklayınız.
 


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız