2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi BGT, BP, BPU, ÇG, ÇGU, TR, TRU Ön Lisans Programları Ara Sınav Takvimi | Kapadokya Üniversitesi

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi BGT, BP, BPU, ÇG, ÇGU, TR, TRU Ön Lisans Programları Ara Sınav Takvimi


Bilişim Güvenliği Teknolojileri, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (Uzaktan Öğretim) programlarına ait ara sınav takvimini indirmek için tıklayınız. Saat ve salon dağılımı için tıklayınız.


Çocuk Gelişimi (Ön lisans), Çocuk Gelişimi (Uzaktan Öğretim) programlarına ait ara sınav takvimini indirmek için tıklayınız. Saat ve salon dağılımı için tıklayınız.


Turist Rehberliği (Ön lisans), Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim) programlarına ait ara sınav takvimini indirmek için tıklayınız. Saat ve salon dağılımı için tıklayınız.

 


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız