2021-2022 Akademik Yılı Yaz Dönemi Sömestir Bölüm/Programlar İçin Muafiyet Sınavı Başvurusu (Hazırlık Sınıfları Hariç) | Kapadokya Üniversitesi

2021-2022 Akademik Yılı Yaz Dönemi Sömestir Bölüm/Programlar İçin Muafiyet Sınavı Başvurusu (Hazırlık Sınıfları Hariç)

2021-2022 akademik yılı Yaz dönemi sömestir bölüm/programlar için muafiyet sınavları (Hazırlık Sınıfları Hariç) Mustafapaşa, Ürgüp ve Sabiha Gökçen yerleşkelerinde 29 Haziran – 1 Temmuz 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

Başvurular 23-25 Haziran 2022 tarihleri arasında online olarak alınacaktır. Sınavlara başvuru yapmak isteyen öğrencilerimizin muafiyet.kapadokya.edu.tr adresine TC kimlik numaraları ve öğrenci numaraları ile giriş yaparak başvuru yapmaları gerekmektedir. Öğrenci numaralarına kayit.kapadokya.edu.tr adresinden erişilebilmektedir.

Aşağıda listesi yayınlanan dersleri hiç almamış veya daha önce alıp başarısız olmuş öğrencilerimizden online başvuru yapamayan, seçebileceği ders karşısına gelmeyen öğrencilerimiz başvuru süresi içerisinde muafiyet@kapadokya.edu.tr e-posta adresine dilekçe yazarak talepte bulunabilirler. Başvuru dilekçesinde, T.C. Kimlik Numarası, Öğrenci Numarası, Bölümü ve başvuru sisteminde görünmeyen ders ismi mutlaka belirtilmelidir.

* Lisans sömestir bölümler için muafiyet sınavında açılan ders listesi için tıklayınız.

* Ön lisans sömestir programlar muafiyet sınavında açılan ders listesi için tıklayınız.

Son başvuru tarihi 25 Haziran 2022 saat 23:59’dur.

Başvuru yapmayan/öğrenci kimliği yanında olmayan öğrenciler sınava alınmayacaktır.

Sınav saat ve salon bilgileri daha sonra Üniversitemiz web sayfasında duyurulacaktır.


Başarılar dileriz.

 

Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız