2021-2022 Akademik Yılı Ek Yerleştirme ile Kayıt Olan Öğrencilerin Daha Önce Bir Yükseköğretim Kurumundan Alıp Başarılı Oldukları Dersler için Transfer Başvuruları

Ek yerleştirme ile kayıt olan öğrencilerin daha önce bir yükseköğretim kurumundan alıp başarılı oldukları dersler için transfer başvuruları 4-8 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

* Muafiyet/Transfer talep formundaki daha önce alınan dersler bölümünde yer alan bilgilerin önceki Üniversiteden alınan transkripte yazdığı şekilde; karşılığında muaf olmak istenen derslere ait bilgilerin ise bilgipaketi.kapadokya.edu.tr adresindeki ‘Akademik Programlar’ sekmesinde yer alan bölüm ve program müfredatlarına ulaşılarak tam ve eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

* Başvuruda bulunacak öğrencilerin muafiyet/transfer talep formunu doldurmaları, transkript ve onaylı ders içerikleri ile transfer.kapadokya.edu.tr adresine (Kullanıcı adı: Öğrenci Numarası; Şifre: T.C. Kimlik Numarası) giriş yaparak yüklemeleri gerekmektedir.

* Başvuru süresinden sonra gelen belgeler değerlendirmeye alınmayacaktır


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız