2020-2021 Akademik Yılı Ek Yerleştirme İle Kayıt Olan Öğrenciler İçin Muafiyet Sınavları (Hazırlık Hariç)

2020-2021 akademik yılı güz dönemi muafiyet sınavları Mustafapaşa, Ürgüp ve Sabiha Gökçen yerleşkelerinde 14-17 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

Sınav için başvuru alınmayacaktır. Ek yerleştirme ile kayıt olan tüm öğrencilerimiz için saat ve salon bilgileri daha sonra Üniversitemiz web sayfasında duyurulacaktır.

Lisans programlar muafiyet sınavında açılan ders listesi için tıklayınız.

Önlisans programlar muafiyet sınavında açılan ders listesi için tıklayınız.

Sınav saat ve salon bilgileri daha sonra Üniversitemiz web sayfasında duyurulacaktır.


Covid-19 tedbirleri gereğince muafiyet sınavına katılacak öğrencilerin e-devlet üzerinden HES kodu almaları gerekmektedir. HES kodu bulunmayan öğrenciler sınav binasına alınmayacaktır. Öğrencilerimizin kod kontrolü sırasında mesafe kurallarına riayet etmeleri önem arz etmektedir.

Başarılar dileriz.


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız