2020 – 2021 Bahar Dönemi Eğitim Faaliyetleri Hakkında

Sevgili Öğrencilerimiz,

Sağlık Bakanlığı 16 Şubat 2021 tarihinde YÖK’e yapmış olduğu bildirimde teorik derslerin mümkün olduğunca yüz yüze aynı ortamda bulunmaksızın uzaktan ve dijital öğretim yöntemleriyle yapılmasını, uygulamalı eğitimlerin ise kişisel koruyucu ekipmanların kullanımı sağlanarak ve gerekli tedbirler alınarak mümkün olduğunca yüz yüze sürdürülmesini önermiş ve bu öneri YÖK tarafından 17 Şubat 2021 tarihli duyuru ile tarafımıza bildirilmiştir.

Bu gelişme sonrasında Üniversitemiz tarafından YÖK tarafından iletilen Sağlık Bakanlığı görüşüne paralel olarak Bahar dönemi boyunca tüm teorik derslerin uzaktan öğretim yöntemi ile işlenmesine karar verilmiştir.

2020 – 2021 akademik yılı bahar yarıyılında dersler 1 Mart 2020 tarihinde başlayacaktır. Uygulamalı dersler, yüz yüze gruplar halinde işlenecek olup yöntem ve tarihleri eğitimin özelliğine göre planlanacak ve duyurulacaktır.

Bu süreçte okulumuz hakkında bilgilendirme toplantıları ve etkinlikler yine uzaktan görüşme platformlarıyla yürütülecektir.

Uzaktan öğretim konusundaki deneyimimizle bu süreci hep birlikte başarıyla tamamlayacağımıza inanıyoruz.

 


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız