16 Ekim 2021 Tarihli Akademik Personel Alım İlanı

Kapadokya Üniversitesinden:

AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANI

Öğretim üyesi alım ilanı;

Üniversitemizin belirtilen bölümünde görev yapmak üzere 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Vakıf Yüksek Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda nitelikleri belirtilen kadrolara öğretim üyesi alınacaktır. Başvuracak adayların ilgili yönetmelik hükümlerine göre asgari başvuru koşullarını sağlamış olmak şartıyla üniversitemiz web sitesinde belirtilen evrakları süresi içerisinde Üniversite Meydanı, No: 2, Mustafapaşa, Ürgüp/Nevşehir’de bulunan Üniversitemiz rektörlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuru dosyasında eksik belge olması halinde, adayın başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır. Kişi bundan doğan bir hak iddia edemez. Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) gündür. Süresi içerisinde yapılmayan, posta ve e-posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Başvuru için gerekli belgelere üniversitemiz web sitesinden (www.kapadokya.edu.tr) ulaşılabilir.

 

Fakülte/Enstitü/Yüksekokul

Bölüm/Program

Kadro Unvanı

Özel Şartlar

Kadro

Sayısı

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Uçak Gövde ve Motor Bakım

Profesör

Doçentliğini fizikokimya alanında almış olmak. Teknoloji geliştirme konularında çalışmaları bulunmak.

1

 

Profesör kadrosu için gerekli belgeler;

  1. Başvuru dilekçesi için tıklayınız.
  2. YÖK formatında özgeçmiş.
  3. Yayın listesi.
  4. 2 adet vesikalık fotoğraf (fotoğrafların arkasına adı/soyadı ve başvurulan kadro yazılacaktır.)
  5. T.C. kimlik kartı / Nüfus cüzdanı örneği.
  6. Noter veya resmi kurumlarca onaylanmış doçentlik belgesi.
  7. Yönettiği lisansüstü çalışmalar.
  8. Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanlar veya daha önce çalışmış olanların alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesi dökümü.
  9. Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 1 adet dosya ve 6 adet CD kaydı.

 

 

 

DÜZELTME İLANI

Üniversitemiz öğretim elemanı kadrolarına yapılacak alımla ilgili olarak 08/10/2021 tarihli ve 31622 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan ilan satırları aşağıdaki gibi düzeltilmiştir.

 

Fakülte/Enstitü/Yüksekokul

Bölüm/Program

Kadro Unvanı

Özel Şartlar

Kadro

Sayısı

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Gastronomi ve Mutfak Sanatları

Dr. Öğr. Üyesi

Doktora derecesini Gıda Mühendisliği alanında almış olmak. Gastronomi ve Mutfak Sanatları ve Gıda Teknolojisi alanlarında çalışmaları bulunmak.

1

 


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız