İdari & Mali Yönetim

* İçeriğin tamamını görebilmek için tabloyu sola kaydırınız.

GENEL SEKRETERLİK

GENEL SEKRETER
Funda F. AKTAN / funda.aktan@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
GENEL KOORDİNATÖR
Halil İbrahim Ünser / halil.unser@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09 - 1121
KURUMSAL İLETİŞİM VE ÖĞRENCİ KOORDİNATÖRÜ
Arda Çakır / arda.cakir@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09

İDARİ BİRİMLER

EĞİTİM PLANLAMA VE KOORDİNASYON DAİRESİ
Daire Başkanı
Ayfer Coşkun / ayfer.coskun@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09 - 1125
Eğitim Planlama Koordinatörü
Buket Palancı / buket.palanci@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
Yerleşke Koordinatörü (Nevşehir)
Mustafa Günay Özdemir / gunay.ozdemir@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
Yerleşke Koordinatörü (İstanbul Sabiha Gökçen)
Cansu Zontur / cansu.zontur@kapadokya.edu.tr 0216 588 00 10
MALİ İŞLER DAİRESİ
Daire Başkanı
Tahsin Vural Akyürek / tahsin.akyurek@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09 - 1115
SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ
Daire Başkanı
Yasemin Karabulut / yasemin.karabulut@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
YAPI VE DESTEK İŞLERİ DAİRESİ
Daire Başkanı
Bilal Kaynak / bilal.kaynak@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ
Daire Başkanı
Selçuk Kılınçer / selcuk.kilincer@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
ULUSLARARASI İLİŞKİLER OFİSİ
Başkan
Elif Benveniste / elif.benveniste@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09 - 1207
BİLGİ İŞLEM DAİRESİ
Daire Başkanı
Bilge Kayhan / bilge.kayhan@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRESİ
Daire Başkanı
Mehmet Cengiz/mehmet.cengiz@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09 - 1143
HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ
Müşavir
Şenay Kara Şık 0384 353 50 09
ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ
Daire Başkanı
Özge Gül / ozge.gul@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09 - 1155
KALİTE VE STRATEJİK PLANLAMA DAİRESİ
Daire Başkanı
Ramazan Temel / ramazan.temel@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
KURUMSAL İLETİŞİM VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ
Daire Başkanı
Erhan Cepe / erhan.cepe@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09 - 1211
AÇIK VE UZAKTAN ÖĞRETİM BİRİMİ
Birim Başkanı
Hüseyin Gül / huseyin.gul@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09 - 1181
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK BİRİMİ
Birim Başkanı
Kübra Çetinkaya / kubra.cetinkaya@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09 - 2044
ÖĞRENCİ EVLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
Müdür
Arzum Karabıyık / arzum.karabiyik@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09 - 1124
KISMİ ZAMANLI ÇALIŞAN ÖĞRENCİ KOORDİNATÖRÜ
Koordinatör
Arzum Karabıyık / arzum.karabiyik@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09 - 1124
ENGELSİZ KÜN BİRİMİ
Birim Koordinatörü
M. Serkan Demirci / serkan.demirci@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09


E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız