Üniversitemizde “Yılın Gönüllüsü Ödülü”nün sahibi belli oldu | Kapadokya Üniversitesi

Üniversitemizde “Yılın Gönüllüsü Ödülü”nün sahibi belli oldu

Üniversitemiz, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle “Yılın Gönüllüsü”nü seçti.

Üniversitemiz Psikoloji Bölümü 4’üncü sınıf öğrencisi Berat Emre Üstel, yapılan değerlendirmelerin ardından “Yılın Gönüllüsü Ödülü”nü almaya hak kazandı. Üstel, ödülünü, Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar’ın elinden aldı.

Ödül sürecini değerlendiren üniversitemiz Kurumsal İletişim ve Öğrenci Koordinatörümüz Arda Çakır, Üstel’in üniversitedeki etkinliklerde aktif rol aldığını, farklı kurumlarda sosyal sorumluluk faaliyetlerine katkı sunduğunu vurgulayarak, “Yılın Gönüllüsü” ödülünü almaya hak kazandığını söyledi. Ödülün amacı hakkında konuşan Çakır, “Öğrencilerimizin gönüllü çalışmalarını ve bu çalışmalardaki başarılarını desteklemek, gönüllülüğü teşvik etmek, topluma katkı anlayışının yaygınlaşmasını sağlamak, üniversitemizin gelişmesinde gönüllü öğrencilerimizin taşıdığı rolün vurgulanmasını temin etmek ve gönüllü çalışmalarını kutlamak, onurlandırmak için bu ödülü her yıl bir öğrencimize veriyoruz. Bu yıl da Psikoloji Bölümü öğrencimiz Berat Emre Üstel ödüle layık görüldü. Kendisini tebrik ediyorum.” ifadelerinde bulundu.

Üstel de gönüllülük faaliyetlerinden bahsederek, ödülü kazanmış olduğundan dolayı mutlu olduğunu, gönüllülük faaliyetlerinde liderliği kendisi yapsa da ekip arkadaşları ile birlikte bu ödülü hak ettiğini söyledi.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız