Üniversitemiz ile Nevşehir Ticaret Borsası arasında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı | Kapadokya Üniversitesi

Üniversitemiz ile Nevşehir Ticaret Borsası arasında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı

Üniversitemiz ile Nevşehir Ticaret Borsası arasında Meslek Yüksek Okulu (MYO) Çevre Sağlığı programı öğrencilerimizin dönem içerisinde yapacakları pratik uygulamalar için Nevşehir Ticaret Borsasının laboratuvarlarının kullanılması, öğrencilerin mezun olmadan önce ya da mezun olduktan hemen sonra staj eğitimi almaları, Nevşehir Ticaret Borsasının bilgi, deneyim ve birikiminden faydalanması için eğitimde iş birliği protokolü imzalandı. 

Protokol imza törenine Üniversitemiz Meslek Yüksekokulu Müdürü Füsun Hepdinç, Eğitim Planlama ve Koordinasyon Dairesi Başkanımız Ayfer Coşkun ve Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş katıldı. Taraflar iş birliğinin her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulundular.

 


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız