Üniversitemiz ile Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi (GSTC) Arasında İş Birliği | Kapadokya Üniversitesi

Üniversitemiz ile Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi (GSTC) Arasında İş Birliği

Üniversitemiz ile Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi (GSTC) arasında iş birliği protokolü imzalandı. İstanbul’daki imza töreninde, sürdürülebilir turizm standartlarını küresel ölçekte belirleyen en önemli bağımsız kuruluş olan GSTC’nin Yönetim Kurulu Başkanı Randy Durband, Asya Direktörü Dr. Mihee Kang ve Üniversitemiz Mütevelli Heyet Koordinatörü Funda Aktan, iş birliğinin her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulundular.

Protokol çerçevesinde iki kurum, ortak araştırma-geliştirme projeleri, eğitimler, topluma katkı ve farkındalık faaliyetleri yürüterek, iş birliğini geliştirme kararı aldılar. Kurumlar arası yapılan görüşmeler sonucunda Üniversitemiz, GSTC tarafından Türkiye’de Profesyonel Sürdürülebilir Turizm Eğitimi (ST), Otel Eğitimi (SHC) ve sertifika vermeye yetkili tek kuruluş olarak belirlendi.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız