- Ana Sayfa
- Haberler & Etkinlikler
- Haberler
- Üniversitemiz ile Harezm Valiliği arasında mutabak...
Üniversitemiz ile Harezm Valiliği arasında mutabakat zaptı imzalandı
Üniversitemiz ile Harezm Valiliği arasında mutabakat zaptı imzalandı.
Milletler Dünya Turizm Örgütünün 25. Genel Kurulu dolayısıyla bulunduğumuz Semerkant’ta Kapadokya Üniversitesi ve Harezm Valiliği arasında mutabakat zaptı imzalandı. Kurumlar arası mutabakat, eğitim, bilimsel çalışmalar, danışmanlık konuları ile kültür ve turizm alanlarında iş birliği ve tecrübe paylaşımı konularını içeriyor
Paylaş