Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğümüzden büyükelçiliklere ziyaret | Kapadokya Üniversitesi

Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğümüzden büyükelçiliklere ziyaret

Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğümüz, Üniversitemizin uluslararası alanda tanınırlığını artırmak amacıyla Ankara’da bulunan Katar Devleti ve Suudi Arabistan Krallığı büyükelçiliklerini ziyaret etti. Ziyaretlerde, Katar devleti Ankara büyükelçiliği ikinci kâtibi Abdulmuhsin Bin Abdulla Al-Thani ve Suudi Arabistan Büyükelçiliği Kültür Ateşesi Doç.Dr. Faisal Abdulrhman Osra ile görüşüldü.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Vesile Şenol, Uluslararası İlişkiler Ofisi Koordinatörümüz Sena İdil Yukaruç ve Uluslararası İlişkiler Ofisimizden Yabancı Uyruklu Öğrenci Sorumlumuz Agamyrat Boryyev ile yapılan ziyarette, Üniversitemizin kuruluşundan başlayarak, misyonumuz, vizyonumuz ve politikalarımız hakkında bilgiler verildi.  Açık kampüs şeklinde oluşan yerleşkelerimiz, fakülte ve yüksekokullarımız, yüksek lisans ve doktora düzeyinde eğitim faaliyeti yürüten Lisansüstü Eğitim, Öğretim ve Araştırma Enstitümüz, araştırma ve uygulama merkezlerimiz, öz değerlendirme, akran değerlendirme süreçleri, donanımlı laboratuvarlarımız, burs sistemimiz ve eğitim kalitemiz hakkında kapsamlı bilgilendirme yapıldı.

Üniversite heyetimiz, konukseverlikleri için Katar devleti Ankara büyükelçiliği ikinci kâtibi Abdulmuhsin Bin Abdulla Al-Thani ve Suudi Arabistan Büyükelçiliği Kültür Ateşesi Doç.Dr. Faisal Abdulrhman Osra ve tüm büyükelçilik çalışanlarına teşekkür etti.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız