Turizm Eğitimine Hizmet Ödülü Prof. Dr. Şükrü Recep Yarcan’a verildi | Kapadokya Üniversitesi

Turizm Eğitimine Hizmet Ödülü Prof. Dr. Şükrü Recep Yarcan’a verildi

Anatolia Turizm Akademisi bünyesinde faaliyet gösteren Anatolia: Turizm Araştırmaları Dergisi tarafından 2008 yılından beri düzenlenen ve geleneksel hale gelen Turizm Eğitimine Hizmet Ödülü Üniversitemiz Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şükrü Recep Yarcan’a verildi.

Turizm eğitimi ve araştırmalarına katkıda bulunmuş kişilere teşekkür mahiyetinde olan ve ikişer yıl arayla şimdiye kadar 24 araştırmacı ve akademisyene takdim edilen Turizm Eğitimine Hizmet Ödülü, bu yıl Üniversitemiz Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şükrü Recep Yarcan’a verildi.  Yarcan’a ödülü, Prof. Dr. Nazmi Kozak tarafından, Kastamonu’da düzenlenen 10. Lisansüstü Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi’nde takdim edildi. Ödülü takdim eden Kozak, “Şükrü Hoca turizm eğitimi ve araştırmalarına önemli katkılarda bulunmuş bir akademisyendir, turizm sektöründeki deneyimlerini akademik yaşama ve verdiği derslere aktararak bu alanda öncü olmuş bir isimdir, böylesine değerli bir akademisyene ödül vermekten onur duyuyoruz” dedi.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız