Sinan Özbek TJK’da Eğitim Verdi | Kapadokya Üniversitesi

Sinan Özbek TJK’da Eğitim Verdi

Yüksekokulumuzun Atçılık ve Antrenörlüğü Program Başkanı Sinan Özbek, Türkiye Jokey Kulübü’nün davetlisi olarak 16 - 17 Şubat tarihleri arasında Veliefendi Hipodromu At Satış Merkezi’nde at bakımı ve ahır hizmetleri üzerine bir eğitim verdi.

Askeri milli takımdaki başarılı binicilik kariyerinin ardından eğitmen ve akademisyen olarak yüksekokulumuzda çalışmalarına devam eden Sinan Özbek, iki gün süren ve tüm atçılara açık olan eğitimde at bakımı, at psikolojisi, at beslenmesi, atçılık ve binicilik donanımı ile temel atçılık bilgileri konularında bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşma imkânı buldu.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız