Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Kariyer Günü Yapıldı | Kapadokya Üniversitesi

Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Kariyer Günü Yapıldı

Kamu ve özel sektör temsilcilerinin öğrencilerle bir araya geldiği Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Kariyer Günü Üniversitemiz Ürgüp Fabrika Yerleşkesinde yapıldı.

Kayseri HÜMA Hastanesi, Nevşehir Versa Hastanesi, Tarçın Dil ve Konuşma Terapisi Merkezi ve Özel Kayseri Dilgem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin temsilcilerinin stantlar kurduğu kariyer gününde öğrenciler kariyer fırsatları hakkında bilgi aldı. Beslenme ve Diyetetik Bölümü konukları Kübra Yaba, Sevil Koçak, Buse İrem Saraç, Ayşegül Ülger, Bahar Karadavut, Hilal Koçyiğit ve Tuğba Kılıç; Çocuk Gelişimi Bölümü konukları Beyza Özgül, Fatma Filizer ve Ceren Şahbaz; Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü konukları Hatice Feyza Konca, Ömer Erdoğan ve Deniz Coşkun; Odyoloji Bölümü konukları Adalet Bolca, Melis Sezer ve Aleyna Göncü Özver; Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü konukları Yener Göksel, Fatma Almila Güzel, Sümeyye Nur Göksel, Furkan Savatyapan ve Aynur Merve Zümre, kariyer deneyimlerini paylaştılar.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız