Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar ve öğrencilerimiz, Antalya Diplomasi Forumu’na katıldılar | Kapadokya Üniversitesi

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar ve öğrencilerimiz, Antalya Diplomasi Forumu’na katıldılar

Türkiye’nin ve dünyanın geleceğiyle ilgili yeni fikirlerin, eğilimlerin oluşmasına, diplomasi gündemi ve söyleminin şekillenmesine katkıda bulunması amacıyla düzenlenen Antalya Diplomasi Forumu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile başladı.

Foruma, Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar ile üniversitemiz yüksek lisans öğrencisi Sümeyra Demiralp, lisans öğrencilerimizden Gökçehan Maraşlı ve Tuğçe Ceylan da katıldılar.

12 farklı devlet ve hükümet başkanının, önde gelen bakan ve diplomatların, akademisyenlerin, düşünürlerin, iş insanlarının katılımıyla gerçekleşen forum, 20 Haziran 2021 tarihinde sona erecek.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız