Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Nevşehir Valisi Ali Fidan’ı KÜN Hakkında Bilgilendirdi | Kapadokya Üniversitesi

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Nevşehir Valisi Ali Fidan’ı KÜN Hakkında Bilgilendirdi

Nevşehir Valisi Ali Fidan, kurum ziyaretleri kapsamında Üniversitemizi ziyaret ederek, 2023-2024 Akademik Yılı öncesi eğitim sistemimiz, faaliyetlerimiz ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar’ın başkanlığında, Doç. Dr. Şafak Oğuz’un sunumuyla Mustafapaşa Yerleşkemiz Medrese Binası’nda yapılan bilgilendirme toplantısında, Nevşehir Valisi Ali Fidan’a Üniversitemiz ön lisans, lisans, lisansüstü bölümlerimiz ve yerleşkelerimiz hakkında bilgi verildi. Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Nevşehir Valisi Ali Fidan’a KÜN Yayınları tarafından basılan kitaplar hakkında bilgi vererek, Üniversitemizin üzerine inşa edildiği temel değerleri aktardı. Karasar; akıl, ahlak, adalet ve adap kavramlarına yüklediğimiz değerleri ifade etti.

Mustafapaşa Yerleşkemiz, Fabrika Yerleşkemiz ve Ürgüp Sağlık Yerleşkelerimizi ziyaret eden Nevşehir Valisi Ali Fidan, KÜN’ün yürüttüğü çalışmaların önemine vurgu yaparak memnuniyetini belirtti.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız