Öğrencilerimiz Necati ve Saykolar konseriyle “Bahar’a Merhaba” dediler | Kapadokya Üniversitesi

Öğrencilerimiz Necati ve Saykolar konseriyle “Bahar’a Merhaba” dediler

Üniversitemizin “Bahar’a Merhaba” etkinlikleri kapsamında Nevşehir’e davet ettiği Necati ve Saykolar müzik grubu, Ürgüp’teki Fabrika yerleşkemizde unutulmaz bir konser gerçekleştirdi.

Anadolu ezgilerini rock altyapısı ile müziğine taşıyan Necati ve Saykolar grubu, etkinlikte öğrencilerimize ve Ürgüplülere, Neşet Ertaş, Barış Manço, Bulutsuzluk Özlemi gibi ünlü grupların ve sanatçıların şarkılarını kendilerine özgü tarzlarıyla çaldı.

Yaklaşık iki saat sahnede kalan grup, konsere “Fırtına” şarkılarıyla başladı. Grubun vokalisti Necati Karadayı, “Neşet Ertaş’ın diyarına selam olsun!” anonsuyla Ertaş’ın “Yolcu” şarkısını da alanı dolduran müzikseverlerle birlikte söyledi.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız