Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günü Ürgüp Fabrika Yerleşkesinde yapıldı | Kapadokya Üniversitesi

Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günü Ürgüp Fabrika Yerleşkesinde yapıldı

Öğrenci topluluklarımız sürdürdükleri faaliyetleri ve 2022 – 2023 Akademik Yılında gerçekleştirmeyi planladıkları etkinlikleri Ürgüp Fabrika Yerleşkemizde tanıttı.

Üniversitemizde 38 öğrenci topluluğu bulunmaktadır. Tanıtım gününde, Sanat Topluluğu tarafından bez çanta boyama, Tiyatro Topluluğu tarafından doğaçlama tiyatro gösterisi, Müzik Topluluğu tarafından canlı performans ve Hezarfen Havacılık Topluluğu tarafından FPV gösterisi gibi birçok farklı etkinlik de gerçekleştirildi. Yeni kayıt yaptıran öğrenciler ilgi duydukları topluluklara üye olma ve topluluk üyelerinden etkinlikler ile ilgili bilgi alma fırsatı yakaladılar.

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar topluluk stantlarını ziyaret ederek topluluk başkanları ve üyeleri ile sohbet etti. Hezarfen Havacılık Topluluğunun hazırladığı FPV gösterisini izleyen Karasar, öğrencilere tebriklerini iletti.

AFAD Arama Kurtarma Ekibi, Acil Müdahale Aracı ile etkinlik alanına gelerek, arama kurtarma ekibinin görevleri ve acil müdahale araç gereçleri hakkında bilgilendirme yaptı.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız