New York Üniversitesi heyeti Üniversitemizi ziyaret etti | Kapadokya Üniversitesi

New York Üniversitesi heyeti Üniversitemizi ziyaret etti

New York Üniversitesi Yüksek Öğretim Profesörü Yönetim, Liderlik ve Teknoloji Bölüm Başkanı Dr. Teboho Moja ile lisansüstü öğrencileri Üniversitemizi ziyaret etti.

Eğitim Planlama Koordinasyon Dairesi ve Uluslararası İlişkiler Ofisimizin sunumlarıyla Üniversitemiz yükseköğretim programları yapılanması, uluslararası öğrencilerin uyum süreçleri ve bölümlerimiz hakkında bilgi edinen heyet, Mustafapaşa ve Ürgüp yerleşkelerimizi ziyaret etti. Öğrencilerimizle birlikte olmaktan ve Üniversitemizi tanımaktan memnuniyetlerini dile getiren heyet Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar'ı ziyaret ederek olası iş birlikleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız