Mustafapaşa'da Caz Müzik Esintileri | Kapadokya Üniversitesi

Mustafapaşa'da Caz Müzik Esintileri

Üniversitemizin organizasyonunda, Goethe Institut ve Hanedan Cappadocia Suites iş birliğinde, iki usta virtüöz Henning Sieverts ve Philipp Schiepek, Mustafapaşa Yerleşkemizdeki Cankut Bagana Binası’nda caz müzik konseri gerçekleştirdiler. Würzburg Müzik Konservatuvarı’nda tanıştıktan sonra sayısız iş birliğine imza atan ikili, ağırlıklı olarak kendi eserleri ve özveriyle seçilmiş caz klasiklerini kontrbas ve gitar ile icra ediyor.

Sieverts, dünyanın farklı ülkelerinde verdiği sayısız konserleri ile hem besteciliği hem de bas ve çellodaki sihirli dokunuşlarıyla caz dünyasının önde gelen müzisyenlerinden biri olarak tanınıyor.

Dinletimize katılan tüm misafirlerimize ve müzikleriyle hepimize büyülü anlar yaşatan Henning Sieverts ve Philipp Schiepek’e teşekkür ederiz.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız