Lisansüstü Seminerleri Recai Erbişim’i konuk etti | Kapadokya Üniversitesi

Lisansüstü Seminerleri Recai Erbişim’i konuk etti

Üniversitemiz Lisansüstü Eğitim, Öğretim ve Araştırma Enstitüsü tarafından düzenlenen "Lisansüstü Seminerleri", Artizan Peynir Üreticisi Recai Erbişim'i konuk etti.

Uçhisar Sanat Yerleşkemizde, fermente peynir üretimiyle ilgili tecrübe ve bilgilerini öğrencilerimizle paylaşan Erbişim, Dr. Öğr. Üyesi Ezgi Demir Özer moderatörlüğünde gerçekleşen "Sütün Peynire Yolculuğu" başlıklı seminerde, Larenda Peynirleri'nin geçmişten günümüze yolculuğundan bahsetti.

Söyleşide peynir üretimine ve kişisel deneyimlerine dair sorulan soruları içtenlikle cevaplayan Recai Erbişim, seminer sonunda kendi ürettiği peynir örneklerini katılımcılarla paylaştı.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız