Kapadokya Sağlık Bilimleri Dergisi’nin İkinci Sayısı Yayımlandı | Kapadokya Üniversitesi

Kapadokya Sağlık Bilimleri Dergisi’nin İkinci Sayısı Yayımlandı

Kapadokya Sağlık Bilimleri Dergisi’nin ikinci sayısı üç özgün araştırma makalesi ve iki derleme makalesi ile yayımlandı.

Bahar (nisan), yaz (ağustos) ve kış (aralık) sayıları olmak üzere yılda üç kez yayımlanan Kapadokya Sağlık Bilimleri Dergisi’nin ikinci sayısı (bahar) yayımlandı. Birinci cilt, ikinci sayısı yayımlanan dergi üç özgün araştırma makalesi ve iki derleme makalesiyle okuyuculara sunuldu. 2022 yılında yayın hayatına başlayan Kapadokya Sağlık Bilimleri Dergisi: dijital, uluslararası açık erişim, hakemli, Temel Tıp ve Sağlık Bilimleri ile Dahili ve Cerrahi Bilimler alanında yayın üreten ulusal ve yayın dilleri Türkçe ile İngilizce olan bir dergidir.

Kapadokya Sağlık Bilimleri Dergisi’nin ikinci sayısına ulaşmak için tıklayınız.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız