İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Kariyer Günü Yapıldı | Kapadokya Üniversitesi

İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Kariyer Günü Yapıldı

Kamu ve özel sektör temsilcilerinin öğrencilerle bir araya geldiği İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Kariyer Günü Oktay Sinanoğlu Konferans Salonunda yapıldı.

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri ve Bilişim panellerinin yapıldığı, kamu ve özel sektör temsilcilerinin katılımlarının yanı sıra firmaların stantlar kurduğu, öğrencilerle bir araya geldiği kariyer gününe Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Ürgüp Kaymakamı Cüneyt Caner, Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Bekir Varol, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rıfat Yıldız, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Ticaret Sicil Müdürü Veysel Donmaz, Ziraat Bankası Nevşehir Şubesi Müdürü Ali Göksu,  Alp USAM’dan Özgür Efe, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’den Ender Pak, CISCO’dan Onur Doğan, Difose Bilişim’den Şükrü Durmaz ve Panu Teknoloji’den Aykut Kartal katıldı.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız