Eğitimde iş birliklerimiz artarak devam ediyor | Kapadokya Üniversitesi

Eğitimde iş birliklerimiz artarak devam ediyor

Üniversitemiz, Özel Eğitim Pınarı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Yaşam Pınarı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi arasında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı.

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar ve Kurum Temsilcisi Ömer Demircan’ın imzaladığı iş birliği protokolü kapsamında, Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Çocuk Gelişimi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Dil ve Konuşma Terapisi ve Odyoloji Lisans / Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi, Fizyoterapi ve Odyometri Ön Lisans öğrencilerinin, Özel Eğitim Pınarı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Yaşam Pınarı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine bağlı kuruluşlarda eğitimlerini geliştirmek ve desteklemek amaçlanacaktır. Taraflar sektörel sorunlara çözüm bulma konusunda birbirlerinin bilgi ve deneyimlerinden faydalanacak, eğitim toplantıları düzenleyecek ve ortak araştırmalar yapılması konusunda birbirlerini destekleyecektir.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız