‘Dünyayı Arılar Yaşatacak’ poster tasarım yarışmasının kazananları halk oylarıyla belli oluyor | Kapadokya Üniversitesi

‘Dünyayı Arılar Yaşatacak’ poster tasarım yarışmasının kazananları halk oylarıyla belli oluyor

Slow Food Communities network in Türkiye iş birliğiyle düzenlediğimiz, Türkiye ve Dünya’daki amatör ve profesyonel herkese açık olan poster tasarım yarışmasında dereceye giren ve ödül almaya hak kazanan posterler halk oylamasıyla belirlenecek.

Arıların doğa için önemini ortaya koymak, doğanın sürdürülebilirliğine katkı sunmak, arıların yaşam alanı olan ormanların tahrip edilerek sanayiye ve kentleşmeye açılmasının önüne geçmek, yanlış ve bilinçsiz ilaçlamaya dikkat çekme amacıyla Slow Food Communities network in Türkiye ile Üniversitemiz iş birliğiyle düzenlenen poster yarışmasının kazananları @kapadokyauniversitesi Instagram hesabında yapılacak halk oylamasının sonucunda belli olacak. Dereceye giren ve ödül almaya hak kazanan posterler, gönderisine yapılacak yorumlarla belirlenecek.

Birbirinden yaratıcı, arıların dünyamız ve insanlık için önemini ortaya koyan ve seçici kurul tarafından 86 poster içerisinden son 10’a kalan posterleri görmek ve oy vermek için tıklayınız. Oylamalar 20 Temmuz Perşembe günü saat 23.59’a kadar devam edecektir. Dereceye giren posterler 21 Temmuz Cuma günü ilan edilecektir.

Ödüller

  • Birinciye, Slow Food International tarafından kurulan Terra Madre ağının, her iki yılda bir düzenlediği, sürdürülebilir tarıma ve çevreye adanmış en büyük ve en önemli uluslararası etkinliği olan 2024 İtalya Terra Madre’ye katılımı için uçak bileti ve konaklama,
  • İkinciye, Butterfly Balloons ile Kapadokya’da 2 kişilik balon uçuşu,
  • Üçüncüye, Alize Hotel (Fethiye-Ölüdeniz) 24-30 Ekim tarihleri arası 2 gece tatil hediye edilecek.

Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız