Dünya Diş Hekimleri Birliği Başkanı Ihsane Bin Yahya Üniversitemizi Ziyaret Etti | Kapadokya Üniversitesi

Dünya Diş Hekimleri Birliği Başkanı Ihsane Bin Yahya Üniversitemizi Ziyaret Etti

Dünya Diş Hekimleri Birliği (FDI World Dental Federation) Başkanı Ihsane Bin Yahya ve beraberindeki heyet Üniversitemizi ziyaret etti.

Dünya Diş Hekimleri Birliği Başkanı Ihsane Bin Yahya, Dünya Diş Hekimleri Birliği Yeni Dönem Başkanı Gregory Chadwick, Dünya Diş Hekimleri Birliği Yöneticisi Enzo Bondioni, Slovakya Diş Hekimleri Birliği Başkanlık Divanı Üyesi ve Avrupa Diş Hekimleri Birliği Başkanı Simona Dianiskova ile Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğr. Üyesi Prof. Dr. Nermin Tarhan’dan oluşan heyet Üniversitemizin Mustafapaşa Yerleşkesini ve Diş Hekimliği Fakültemizi ziyaret ettiler.

Ziyaretler kapsamında Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar ve Diş Hekimliği Uygulamaları ve ADSM Koordinatörü, Dekan Yardımcımız Dr. Öğr. Üyesi Serdar Sütcü ile görüş alışverişinde bulunan heyet, öğrencilerimizle bir araya geldi.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız