"Bir Bilenler" final takvimi öncesi buluştular | Kapadokya Üniversitesi

"Bir Bilenler" final takvimi öncesi buluştular

Üniversitemize yeni başlayan öğrencilerin, eğitim hayatı ve bölgeye yönelik bilmediklerini tecrübeli öğrencilere sordukları; öğrencinin öğrenciye yol gösterdiği bir oryantasyon programı olan “Bir Bilene Sor” oluşumu, üniversitemizin 2’nci, 3’üncü ve 4’üncü sınıflarındaki gönüllü öğrencilerinden meydana gelmektedir. Bu yönüyle Bir Bilenler, yeni arkadaşlarına üniversite hayatına alışma süreçlerinde rehberlik etmektedirler.

Bu yıl, final takvimi öncesi bir araya gelen Bir Bilenler; kendileri için verilen yemekte Üniversite Rektörlüğü, Rehberlik Birimi ve Akademik Danışman Koordinatörlüğü ile buluştular. Bir Bilenler, sonrasında düzenlenen bölge turu ve kampüs gezileri ile bir arada keyifle vakit geçirdiler.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız