"Bina ve Köprülerde Sismik İzolasyon" semineri yapıldı | Kapadokya Üniversitesi

"Bina ve Köprülerde Sismik İzolasyon" semineri yapıldı

Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü Erasmus Ofisimiz tarafından "Bina ve Köprülerde Sismik İzolasyon" konulu bir seminer düzenlendi.

Mustafapaşa yerleşkemizde Oktay Sinanoğlu Binası Konferans Salonu’nda yapılan seminere, İtalya Basilicata Üniversitesinden Yapı Mühendisi Doç. Dr. Donatello Cardone konuşmacı olarak katıldı. Cardone, Moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Şükran Ünser’in yaptığı seminerde, Mimari Restorasyon programı öğrencilerimize değerlendirmelerini aktardı.

Cardone, tarih boyunca dünya genelinde depreme karşı uygulanan mimari-mühendislik örneklerinden bahsederken, Türkiye'den de önemli yapılara işaret etti. İlgiyle takip edilen seminer soru/cevap bölümüyle sona erdi.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız