Avrupa Gençlik Projesi Katılımcılarını Üniversitemizde Ağırladık | Kapadokya Üniversitesi

Avrupa Gençlik Projesi Katılımcılarını Üniversitemizde Ağırladık

Türkiye Ulusal Ajansı'nın destekleriyle gerçekleştirilen "Digital Action for Europe: Green is the New Deal" isimli Gençlik Projesi kapsamında İspanya, Slovakya, Yunanistan, Macaristan ve Romanya'dan 30 farklı genç ve gençlik çalışanını üniversitemizde ağırladık.

Proje kapsamında Mustafapaşa Yerleşkemizde, Çevreci Beşeri Bilimler Merkezi ve KÜN Sürdürülebilirlik Komisyonu yetkilisi Doç. Dr. Sinan Akıllı tarafından verilen "The Green Turn and Beyond at Cappadocia University" başlıklı seminer sonrasında katılımcılar, memnuniyetlerini ve üniversitemiz ile iş birliğini geliştirme taleplerini ilettiler.

Etkinliğin ardından katılımcılar, Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğümüz ile üniversitemizi ve çevreyi gezdiler.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız