Sürdürülebilir Yaşam Film Günleri | Kapadokya Üniversitesi


Sürdürülebilir Yaşam Film GünleriBaşlangıç Tarihi: 04.02.2021
Saati: 19.00
Yerleşke:
Yapılacağı Yer: Online
Bitiş Tarihi: 07.02.2021
Etkinlik Türü: Sinema
Düzenleyen Birim: Program

Etkinliği  Düzenleyen Merkez: Çevreci Beşerî Bilimler Merkezi

Movies that Matter ve UNDP Türkiye desteği ile Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali seçkisinden 12 belgeselin yer alacağı Sürdürülebilir Yaşam Film Günleri (SYFG), Kapadokya Üniversitesi Çevreci Beşerî Bilimler Merkezi organizasyonu ile 4-7 Şubat 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak Surdurulebiliryasam.net adresinde yapılacaktır.

SYFG öğrenciler ve akademisyenlerin yanı sıra yerel yönetimlerden, kamu ve özel sektörden, sivil toplum kuruluşlarından, eğitim kurumlarından katılımcıların ve öncelikle Kapadokya bölgesinde yaşayan, sürdürülebilirlik konusuna ilgi duyan herkesin katılımına açıktır.  

Etkinliğe katılmak için önce Surdurulebiliryasam.net’te "Takipçi" kaydı yapılması ve ardından seanslara kayıt olunması gerekmektedir. Seans kaydı için gereken KOD: SYFG2021_KAPADOKYA

Söyleşiler, Kapadokya Üniversitesi Youtube Kanalında yapılacaktır.

Tüm gösterimler ücretsizdir.

Etkinlik puanı alabilmek için filmlerden en az altı tanesinin (6) izlenmesi ve etkinlik değerlendirme anketinin doldurulması gerekmektedir.

Etkinlik Puanı : 15 (tüm bölüm ve programlar)

Etkinlik değerlendirme anketi için tıklayınız.

SYFG Basın Bülteni için tıklayınız.

SYFG Programı için tıklayınız.

SYFG Film Seçkisi için tıklayınız.

 

 E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız