II. Uluslararası Ergenlik ve Gençlik Araştırmaları Kongresi | Kapadokya Üniversitesi


II. Uluslararası Ergenlik ve Gençlik Araştırmaları KongresiBaşlangıç Tarihi: 06.09.2023
Saati:
Yerleşke:
Yapılacağı Yer:
Bitiş Tarihi:
Etkinlik Türü: Kongre
Düzenleyen Birim: Program

Üniversitemiz ile Ergenlik ve Gençlik Araştırmaları Derneği iş birliğiyle düzenlenecek, uluslararası katılımcıların yer alacağı, ‘Değişen Dünyada Ergen ve Genç Olmak’ temalı II. Uluslararası Ergenlik ve Gençlik Araştırmaları Kongresi, 6-8 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

Ergenlik, gençlik döneminde ve yetişkinliğe geçiş sürecinde bulunan bireyler üzerinde yürütülen araştırmalar için disiplinlerarası bir çerçeve oluşturmayı, araştırmacılar arasında etkili iş birliğini ve araştırmaların bilimsel niteliğini yükseltmeyi amaçlayan II. Uluslararası Ergenlik ve Gençlik Araştırmaları Kongresi’nde Türkçe ve İngilizce dillerinde sunumlar kabul edilecektir.

Bildiriler için son gönderim tarihi: 19 Haziran 2023 Pazartesi

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.egad2023.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz.E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız