Voleybol Turnuvası 2022/23 | Kapadokya Üniversitesi


Voleybol Turnuvası 2022/23Başlangıç Tarihi: 24.04.2023
Saati: 19:00
Yerleşke: Kapadokya Yerleşkesi
Yapılacağı Yer: Ürgüp Kapalı Spor Salonu
Bitiş Tarihi:
Etkinlik Türü: Spor
Düzenleyen Birim: Sağlık Kültür ve Spor Birimi

Etkinlik ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni tarih ve saat duyurulacaktır.

  • Takımlar 6 as, 2 yedek oyuncudan oluşmalıdır.
  • Oynanacak müsabakalarda her bir takımın sahadaki oyuncularının an az 3’ü kadın olmalıdır. 2 Yedek oyuncudan en az 1'i kadın olmalıdır.Takımlar oluşturulurken bu kural göz önünde bulundurulmalıdır. Kurala uymayan takımlar ilgili müsabakada hükmen mağlup sayılacaktır.
  • Takım kaptanı tarafından doldurulacak olan katılım formu ve tüm oyuncuların ayrı ayrı dolduracağı rıza beyan formu Sağlık, Kültür ve Spor Dairesine elden teslim edilmelidir.
  • Takımdaki oyuncular katıldıkları fakülte veya yüksekokulun öğrencileri olmalıdır. ( Her maç öncesi kimlik kontrolü yapılacak ve farklı fakülte veya yüksek okuldan oyuncusu olan takım elenecektir.)
  • İki fakülte veya yüksek okul birleşerek bir takım kurabilirler. Örneğin ; Edebiyat bölümü ve DKT bölümü birleşerek turnuvaya bir takım ile katılabilirler. Fakat bir bölümden en az 3 oyuncu olmak zorundadır. Örneğin ; Edebiyat bölümünden 5 oyuncu varsa DKT bölümünden 3 oyuncu olmalıdır.
  • Yukarıdaki kurallara uymayan takımlar turnuvadan ihraç edilecektir.

Etkinlik puanı : 10 E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız