Climate Heritage Adaptations: International Graduate Student Workshop | Kapadokya Üniversitesi


Climate Heritage Adaptations: International Graduate Student WorkshopBaşlangıç Tarihi: 04.09.2023
Saati: 09.30
Yerleşke:
Yapılacağı Yer: Medrese Binası
Bitiş Tarihi:
Etkinlik Türü: Proje
Düzenleyen Birim: Program

Üniversitemiz, TOBB ETÜ tarafından organize edilen ve birçok farklı ülkeden lisansüstü öğrencilerinin katılacağı 'Climate Heritage Adaptations: International Graduate Student Workshop'un Kapadokya ayağına ev sahipliği yapacak.

İklim değişikliği ile kültür arasındaki ilişkilerin araştırılacağı, kültürel mirası ayakta tutmak için iklime dayanıklı çözümlerin aranacağı, iklim değişikliğine uyum için stratejilerin
geliştirileceği ve farklı disiplinlerden lisansüstü öğrencilerinin bir arada hareket edeceği çalıştay, iklim değişikliğine karşı hassas olan Kapadokya'da başlayacak.
 

Öğrencilerin Dünya Mirası Listesi'nde yer alan yerleri keşfedecekleri etkinlikte, atölye çalışmaları, saha ziyaretleri, saha çalışması, stüdyo tabanlı öğrenme etkinlikleri yer alacak.

Çalıştay programı için tıklayınız.E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız