"Buğday" Filmi Gösterimi | Kapadokya Üniversitesi


"Buğday" Filmi GösterimiBaşlangıç Tarihi: 28.02.2024
Saati: 19:00
Yerleşke: Kapadokya Yerleşkesi
Yapılacağı Yer: Oktay Sinanoğlu Konferans Salonu
Bitiş Tarihi:
Etkinlik Türü: Sinema
Düzenleyen Birim: Öğrenci Topluluğu

“Buğday” adlı film gösterimi için Oktay Sinanoğlu Konferans Salonu'nda buluşuyoruz. Tüm Film severleri etkinliğimize bekliyoruz!

Buğday, Semih Kaplanoğlu'nun yazıp yönettiği bilim kurgu türündeki siyah-beyaz sinema filmidir. Kuraklık, açlık, mülteciler ve genetik değişiklikleri ele alan filmin başrollerini Jean-Marc Barr, Ermin Bravo ve Grigoriy Dobrygin paylaşmaktadır. Sürdürülebilir temalı film gösterimi 2 aşamadan oluşmaktadır. Etkinlik, ilk olarak Film gösterimi ile başlayacaktır. Daha sonra Buğday’ ile 30. Tokyo Film Festivali’nde En İyi Film Ödülü’nü alan Kaplanoğlu ile yüz yüze film hakkında söyleşi gerçekleştirilecektir.

Katılım formu doldurmak için tıklayınız.

Etkinlik puanı :5

 

 E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız