4. Şaban Akpolat Radyolojide Yeni Ufuklar Sempozyumu: Geleceğin Ameliyathanesi Hibrit AmeliyathaneBaşlangıç Tarihi: 14.05.2022
Saati:
Yerleşke:
Yapılacağı Yer: Oktay Sinanoğlu Konferans Salonu
Bitiş Tarihi:
Etkinlik Türü: Konferans
Düzenleyen Birim: Program

Sempozyum Onursal Başkanı

Prof. Dr. Hasan Ali KARASAR / Kapadokya Üniversitesi Rektörü

Sempozyum Başkanı

Prof. Dr. Vesile ŞENOL / Kapadokya Üniversitesi Rektör Yardımcısı

Düzenleme Kurulu Başkanı

Öğr. Gör. Füsun HEPDİNÇ / Kapadokya Meslek Yüksekokulu Müdürü

Bilimsel Kurul Başkanı

Prof. Dr. M. Olcay ÇİZMELİ / Acıbadem Üniversitesi SHMYO Müdürü

Sekretarya

Öğr. Gör. Elif Zeynep METİN GEMİCİ

Öğr. Gör. Ercan TÜRERER

Öğr. Gör. Gürdoğan AYDIN

 

Değerli Bilim İnsanları,

Geleceğin ameliyathanesi olarak nitelenen Tam Hibrit Ameliyathaneler, görüntüleme cihazlarının çok fonksiyonlu ameliyat masası ile birleştirildiği cerrahi çalışma alanıdır.  Sağlık alanında yaşanan teknolojik gelişmeler ameliyathanelere tıbbi görüntüleme cihazlarının da entegre olması şeklinde yansımış, girişimsel radyolojik işlemlerin ameliyathanede cerrahi işlemle eş zamanlı yapılmasına imkân tanıyarak önemli gelişmelere kapı açmıştır.

2021-2022 Akademik yılında dördüncüsünü gerçekleştireceğimiz ŞABAN AKPOLAT RADYOLOJİDE YENİ UFUKLAR SEMPOZYUMU Kapadokya Üniversitesi Kapadokya Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Radyoterapi, Ameliyathane Hizmetleri ve Anestezi Programları tarafından gerçekleştirilmektedir. Ana teması “Geleceğin Ameliyathanesi Tam Hibrit Ameliyathane” olan sempozyumumuza Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi, SIEMENS Healthineers ve Radyasyondan Korunma Derneği destek vermektedir.

Sempozyumumuzun 1. gününde hızla gelişen teknolojinin ameliyathanelerde edindiği yer ve önemi konuları ele alınacak, 2. Gününde ise Radyasyon Güvenliği Eğitimi verilecektir.

14-15 Mayıs 2022 tarihlerinde yüz yüze gerçekleştirilecek olan 4. Şaban Akpolat Radyolojide Yeni Ufuklar Sempozyumumuza katılımınızdan onur duyarız.

Sempozyum Düzenleme Kurulu

Sempozyum web sitesi için tıklayınız.E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız