4. KÜN Fotoğraf Yarışması | Kapadokya Üniversitesi


4. KÜN Fotoğraf YarışmasıBaşlangıç Tarihi: 18.06.2022
Saati:
Yerleşke: Kapadokya Yerleşkesi
Yapılacağı Yer:
Bitiş Tarihi: 18.06.2022
Etkinlik Türü: Yarışma
Düzenleyen Birim: Sağlık Kültür ve Spor Birimi

18 Haziran'a kadar devam eden ödüllü 4. KÜN Fotoğraf Yarışmasına, üniversitemizde öğrenci veya personel olsun yahut olmasın, isteyen herkes katılabilir.

Yarışma Organizasyonu:

Yarışma, Kapadokya Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi ile Fotoğraf ve Sinema Topluluğu tarafından düzenlenmektedir.

Yarışmanın Konusu:

Mustafapaşa’nın doğal ve kültürel zenginlikleri ile geleneksel yaşamı.

Yarışmanın Amacı:

Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) tarafından “En İyi Turizm Köyü” ilan edilen Mustafapaşa’nın (Sinasos) önemli bir kültür mirası olarak korunması, ülkemiz ve tüm dünya ile birlikte özellikle üniversitemizin sorumluluğundadır. Yarışma ile Mustafapaşa'nın geleneksel mimarisinin, kültürel ve tarihi mirası ile doğal yapısının fotoğraflanarak kayıt altına alınması ve görsel bir arşiv oluşturularak gelecek nesillere aktarılması amaçlanmaktadır.

Yarışma Takvimi:  

  • Son Başvuru Tarihi: 18 Haziran 2022
  • Jüri Değerlendirmesi: 27 - 28 Haziran 2022
  • Sonuçların Açıklanması: 29 Haziran 2022

Ödüller:

  • Birincilik Ödülü: 3.000 TL
  • İkincilik Ödülü: 2.000 TL
  • Üçüncülük Ödülü: 1.000 TL
  • Sergileme: 250 TL

Yarışmaya katılım şartları için tıklayınız.

Not: Yarışma tüm halkımıza açıktır ve yarışmaya katılım ücretsizdir.

Yarışmaya Katılan KÜN Öğrencileri İçin Etkinlik Puanı: Yarışma şartnamesindeki kurallara uygun bir şekilde başvuru yapmış ve gönderdiği fotoğraf veya fotoğraflar seçici kurul tarafından değerlendirmeye alınmış olan tüm Kapadokya Üniversitesi öğrencileri, dereceye girip girmediklerine bakılmaksızın, 15 etkinlik puanı almaya hak kazanırlar.E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız