Misyon ve Vizyon | Kapadokya Üniversitesi

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Vizyonumuz

Odyoloji Bölümünün vizyonu, işitme ve denge bozuklukları hakkında toplumsal farkındalığı ve bilinçlenmeyi hedefleyerek, kanıta dayalı müdahale yöntemlerini benimseyen, Odyoloji alanında özgün, nitelikli çalışmalar yaparak, bölgesel, ulusal ve küresel sorunlara çözümler geliştirerek evrensel bilime katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Odyoloji Bölümünün misyonu, işitme, denge sistemi ve ilişkili oldukları alanların gelişimsel sürecine dair bilgiler ile ilgili sistem sorunlarının önlenmesi, tespiti, değerlendirilmesi ve rehabilitasyonunu sağlayarak, sağlıklı, hasta veya özel gereksinimli bireylerin yaşam kalitelerinin artırılması için mesleğini en yetkin biçimde sunabilen, bilimsel gelişmeleri ve ileri teknolojiyi yakından izleyip deneyimleriyle bütünleştiren, mesleki etik ve değerleri bilen, işbirliğine yatkın, kendi bilim alanında yetişmiş uluslararası mesleki standartlarda nitelikli odyolog yetiştirmektir.


E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız